יום שישי, 7 באוגוסט 2020

גודזילה נגד קונג ( באנגלית: Godzilla vs Kong ) \ מאת סאם קטז


Godzilla vs. Kong (2021) - IMDb

שלום לכם קוראים יקרים ויקרות, אני רוצה להגיש כתבה על הסרט גודזילה נגד קונג שהוא סרט פעולה ומדע בדיוני אמריקאי מסרטי יקום המפלצות של אולפני לג'נדרי. סרט זה אמור לצאת לאקרנים ב-20 בנובמבר 2020 בארצות הברית, בסופו של דבר נדחתה יציאת הסרט ל-21 במאי 2021, בעקבות מגפת הקורונה + במאי הסרט הוא אדם וינגרד ומככבים בו השחקנים אלכסנדר סקארסגארד, מילי בובי בראון, רבקה הול, בריאן טיירי הנרי, שון אוגורי, אייזה גונזלס, ג'סיקה הנוויק, קייל צ'נדלר ודמיאן ביצ'יר. הצילומים שלו החלו ב-2018 וצולמו בהוואי ובאוסטרליה וזה גם המפגיש בין גודזילה לקינג קונג, צפוי לעסוק במאבק בין השניים כאשר במקביל הם נאלצים להתמודד מול איום גדול אף יותר.

אני באופן אישי מחכה לצפות הסרט הזה כי בא לי ראות את גודזילה וקונג הולכים מכות בנוגע למי יצא המנצח זה ניתן למי שכותב על העלילה אבל מי שחושב\ת שגודזילה ינצח אשמח לשמוע בתגובות ואותו הדבר למי שחושב\ת שקונג ינצח אשמח לשמוע בתגובות... בינתיים אין טריילר לסרט אז מה שיש ושתהיה לכם קריאה נעימה.


עלילת הסרט:

בשל מאבקים גדולים של מפלצות על פני כדור הארץ, האנושות הולכת ומתקרבת לקיצה. בסרט הגורילה העצום קינג קונג נלחם נגד הזוחל הפרהיסטורי גודזילה. במהלך קרב זה מזימה אנושית מסוכנת מגלה רמזים לשושלת הטיטאנים ומאיימת לפגוע בכל היצורים, טובים ורעים - כאחד.

מפלצות המופיעות בסרט:

גודזילה - זוחל פרהיסטורי רדיואקטיבי המשמש כגיבור הראשי של הסרט.


קונג - גורילת ענק המשמשת כגיבור המשני של הסרט.

הנה סרטון ( זה באנגלית ) שבו יוטיובר מסביר על מה צריך לדעת על גודזילה נגד קונג והנה כמה תמונות מגניבות שציירו מעריצים:פער: 58 שנה

Godzilla Vs. Kong Gets Delayed Until November 2020

Godzilla Vs Kong: Every Detail At One Place

Godzilla vs Kong Release Date Delayed To 2021 – Appocalypse

תגובה 1:

  1. אתה יודע שהסרט בא מ יפן איזה המדינה שבה הקורונה רק מציין עובדה יש גם שיר על הסרט

    השבמחק