יום שני, 5 באפריל 2021

הסיקור שלי הסרט גודזילה נגד קונג ( באנגלית: Godzilla vs Kong ) \ מאת סאם קטז


 

שלום לכם קוראים וקוראות נכדים ונכבדות, אני מקווה שהיה לכם כיף בחול מועד פסח, אני שחלק מכם הצליח לשרוד לא לאכול לחם... אני בחרתי להגיש בפניכם כתבה על הסרט גודזילה נגד קונג שהוא  סרט פעולה ומדע בדיוני אמריקאי מסרטי יקום המפלצות של אולפני לג'נדרי. סרט זה אמור היה לצאת לאקרנים ב-20 בנובמבר 2020 בארצות הברית, אולם בסופו של דבר נדחתה יציאת הסרט ל-31 במרץ 2021, בעקבות מגפת הקורונה.

אני אישית אהבתי לצפות בסרט משום שאני גדלתי על קינג קונג ( הגרסה פיטר ג'קסון על קונג שיצא ב-2005 ), איך שראיתי את הטריילרים של הסרט אני נדלקתי לראות את הקטע שקונג נותן אגרוף לגודזילה שזה היה כלום לגודזילה ובתגובה גודזילה החזיר וקונג נפל... בנוגע עם הסרט טוב או לא טוב אני אתן לכם להחליט בעצמכם ואשמח לשמוע את הדעות שלכם הסרט וזהו ובינתיים שתהיה לכם קריאה נעימה


עלילת הסרט ( למי שלא יודע\ת ):

בשל מאבקים גדולים של מפלצות על פני כדור הארץ, האנושות הולכת ומתקרבת לקיצה. בסרט הגורילה העצום קינג קונג נלחם נגד הזוחל הפרהיסטורי גודזילה. במהלך קרב זה מזימה אנושית מסוכנת מגלה רמזים לשושלת הטיטנים ומאיימת לפגוע בכל היצורים, טובים ורעים - כאחד.

הסיקור שלי על הסרט:

זה הסיקור שלי, אני נהניתי לצפות בסרט וכמו שאמרתי מקודם, אני נדלקתי לראות את הקטע שקונג נותן אגרוף לגודזילה שזה היה כלום לגודזילה ובתגובה גודזילה החזיר וקונג נפל. והוא בניגוד ל-2014 גודזילה הוא יותר התמקד בגודזילה ובקונג ופחות בבני האדם והעלילה הייתה די בסדר ( אני לא אומר שהסרט מושלם כי אין דבר כזה סרט מושלם ) ואני לא רוצה לקלקל את הסרט, אבל אני אגיד שאתם תראו את גודזילה עושה דברים שמעולם לא ראיתם אותו עושה, ותראו אותו מתנהג בדרכים שונות. וכך, יהיו הרבה הפתעות מהנות באמת. והנה העניין, הוא כמו, גודזילה הוא העקב בסרט הזה. כלומר, אתה רואה את זה בטריילר. הוא גורם להרבה בעיות. והדבר המהנה לגבי זה שגודזילה גורם לבעיות זה, כלומר, הוא מפוצץ הרבה דברים, והוא גורם להרס רב ומהומה.

הנה הטריילר של הסרט וכולל כמה תמונות + זו הכתובת למי שרוצה לצפות בסרט המלא:

  https://real-gomovies.com/watch-movie/godzilla-vs-kong-2021/tcQRA9c1/2xYK1k5z-online.html

פער 59 שנים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה